Tomātu šķirnes mīkstās un cukurotās īpašības un apraksts

Cukurs un gaļīgais tomāts ir katras saimnieces un katra dārznieka sapnis. Tomātu šķirne Meaty Sugar tikai ar savu nosaukumu liecina par tās galvenajām priekšrocībām.

Šķirnes raksturojums

Šo šķirni mūsu krievu selekcionāri izaudzēja 2006. gadā. Un burtiski uzreiz šāds tomāts ieņēma vadošo pozīciju tirgū. Viņš ieguva mīlestību un cieņu visā valstī, pateicoties izcilai gaumei, augstajai ražai, nepretenciozajai aprūpei un spējai augt visā mūsu plašajā valstī.

Šī šķirne pieder pie nenoteiktā tipa standarta šķirnēm. Nogatavošanās ziņā tas ir vidēji agrs. Pirmo ražu sāk novākt 90-105 dienas pēc sēklu stādīšanas.

Šī šķirnes šķirne izceļas ar augstiem krūmiem un lieliem, mīkstiem augļiem.

Labi aug gan siltumnīcā, gan atklātā augsnē. Augļu svars svārstās no 230 līdz 300 gramiem. Lai arī pašā augļu sākumā pirmie nogatavojušies dārzeņi var sasniegt 800 gramu svaru. Nogatavojušiem dārzeņiem ir skaista spilgti rozā krāsa, tie ir sulīgi un saldi ar izteiktu patīkamu aromātu.

Šī šķirne ir paredzēta svaigam patēriņam, kā arī pārstrādei sulās, kečupos, mērcēs. Konservēšanai burkās ziemā veselu marinētu vai marinētu dārzeņu veidā tas nav piemērots diezgan lielā izmēra dēļ.

tomātu sēklas gaļīgs cukurs

Nepretencioza kopšana un diezgan labas aukstumizturīgās īpašības ļauj to audzēt pat valsts centrālajos un ziemeļu reģionos, tikai raža šādā apgabalā būs daudz zemāka nekā siltajos dienvidu reģionos.

Meaty Sugar tomātu šķirnes īpašības un apraksti liecina par tās augsto ražu. Pareizi audzējot siltumnīcās, no viena kvadrātmetra ir pilnīgi iespējams savākt 10-12 kg saldu un aromātisku tomātu. Atklātā laukā raža nedaudz samazinās: ar pienācīgu rūpību no kvadrātmetra novāc 8-10 kg.

Starp šīs šķirnes priekšrocībām tiek atzīmēta tās augstā izturība pret dažādiem kaitēkļiem un slimībām, kā arī pret temperatūras galējībām. Šķirne ir arī ļoti izturīga pret sausumu.

Šīs šķirnes tomāti labi panes pārvadāšanu, un arī tie tiek glabāti diezgan ilgu laiku.

mīksts cukura tomāts dārzā

Pieaugošās īpašības

Šo šķirni galvenokārt audzē stādos. Šim nolūkam sēklas sēj atsevišķos traukos marta beigās - aprīļa sākumā. Stādīt traukos līdz 1 cm dziļumam mitrā, vaļīgā augsnē. Kad parādās 1-2 īstās auga lapas, tās ienirst atsevišķos podos. Pirms stādīšanas atklātā zemē, stādus 2-3 reizes mēslo.

Svarīgi atcerēties! Stāda podi ir jāmodina: jāizved uz ielas, pakāpeniski pievienojot uzturēšanās laiku brīvā dabā. Pirms stādīšanas atklātā augsnē podiņiem vismaz dienu vajadzētu atrasties ārpusē. Šajā gadījumā ir jāizslēdz nakts salnu iespējamība.

Atklātā zemē stādus stāda 60-65 dienas pēc sēklu stādīšanas. Līdz tam laikam uz stādiem vajadzētu parādīties 6-7 īstās lapas, un jāsāk ziedēšana. Stādus siltumnīcā var stādīt aprīļa otrajā pusē - maija sākumā.

gaļīgs tomātu rozā

Tos stāda atklātā augsnē maija beigās - jūnija sākumā.

Lai audzētu cukuru un garšīgu tomātu, jums ir nepieciešams regulāri ravēt, noņemt nezāles, mēslot un laistīt ne pārāk bieži, bet bagātīgi.

Ar pareizu kopšanu jūs iegūsit lieliskus rezultātus. Un lieliskā Meaty Sugar tomātu garša priecēs jūs un jūsu ģimeni.

Nav atsauksmju, esiet pirmais, kas to atstāj
Tieši tagad skatoties


Gurķi

Tomāti

Ķirbis